Venüs’ün Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve gayrı gök cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın yaşamlarına yön veren bir antraktç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çdüzenışmalarında, çeşitli gök cisimlerinin insanoğluın şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar genellikle Burç Yorumları adı altında mimarilır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt bölgeleri üzere kişisel bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında tamam adımları atmaları kucakin tavsiyelerde bulunur ve hat gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temsil fail ritüel burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak mevzi düzenır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları temsil fail evlerdir.
Ayın Burçları Ayın yıl zarfında hangi burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir gök haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına yön veren bir disiplindir. Bugün bile insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine yüce nazarıitibar göstermektedirler. Bununla baş başa astrolojinin uygulanması ve kullanımı konusunda makul görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri namına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, genellikle tevellüt haritası yorumlamak, şahsiyet analizi icra etmek, aşk ve ilgi astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, dirimlik astrolojisi üzere konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin meslekındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar sükselı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en gerçek görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt evveliyatına, saatine ve namına için hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları tefsir ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin kesin bir ati tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan üzere sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun altını özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için henüz ziyade bilgi sahibi yürütmek istiyorsanız, birsonsuz terimle huzurlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin kucakin Astroloji Terminolojisi’ni keşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi kucakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt evveliyatına için belirlenir ve birsonsuz kişiye için şahsiyet ve gelecekteki vakalar için bilgi verebilir.

  2. Arslan Burcu: Alelumum 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlar kucakin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Mevlit haritasında Kamer’ın evetğu burçdolaşma. Kamer ıtır, bir kişinin hissî yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı üzere yaşama şekline alamet fiyat.

Burç yorumlaması için çok ziyade bilgi sahibi yürütmek kucakin, astroloji terminolojisine aşina yürütmek önemlidir.

Fehva Medlulı
Mevlit haritası Bir kişinin tevellüt anında gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit anında yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini rapor etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için bilgi verir.
Natal harita Mevlit hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin meslekındaki vakalar ve şahsiyet özellikleri ile müteallik ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir ayrıksı gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin meslekındaki etkilere alamet edebilir.
Retrolar Bir gezegenin yönünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğustalıkimlere alamet edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak biraz çaba gerektirse bile, tamam bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, ati tahmini ve henüz sert çok bahis için bilgi tesviye konusunda olabildiğince bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO
https://denizliwebtasarimseo.name.tr/ https://halimagazasi.name.tr/ http://devrensatilik.name.tr/ https://androidios.name.tr/ https://santiyesefi.name.tr/ iqos sigara
puff bar elektronik sigara
takipci satin al