Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi bağırsakin bir tane değil yekten bir araba hekimin izinı gerekir ve dirimlik yerleşmiş raporuna lüzum duyulur. Gebelik süresince takip edeni yapılan bebeğin sakatlık evet da his ritimlerinin olmadığı kesinleştiği üzere durumlarda terapotik kazıma (iyileştirme amaçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile gebelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşim durumu gözlenir. Kazıma işçiliklemi sırasında Umumi duyum yitimi evet da Yöresel duyum yitimi uygulanır. Eş Umumi anesteziye kırmızıınacak ise muamele öncesi 4 sayaç denli oral çekicilikı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kazımaı ise evet da önceden örgülmış sezaryen ile doğumu varsa Umumi duyum yitimi ile kazıma örgülır. Hemen kişinin geçmişte yaptırmış evetğu kürtajları varsa evet da uygun veladet eylemi gerçekleştirilmiş ise Yöresel duyum yitimi örgülabilir. Yöresel duyum yitimi Anestezi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel çarelar ile uyuşturulur. Umumi duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) kere ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı tarafından örgülır. İşlem öncesinde Jinekolojik Kontrol ve rahim (uterus) örgüsı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 an denli sürer. Yöresel duyum yitimi ile 15 an denli, Umumi duyum yitimi ile 30 an denli sonra eş hane ortamına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak amaçlı Hekim tarafından çarelar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonra eş Denetçi amaçlı tekrar gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kazımaın son pare tarihi bakımından legal evetğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma legal tahliye evet da kazıma denilmektedir. Yasalar ile müteallik bu muamele yalnızca kadın veladet uzmanlarının yetkisi şeşndadır. İşlem hekim ve tutkun ortada örtülü kalmaktadır. Gebede ciddi bir illet mevcut ise ve gebe kalma durumu eş bağırsakin risk oluşturuyor ise evet da gebelik süresince zararlı olan münhasıran kendisinin kullanmakta mecburi kılındığı çarelar var ise kişiye terapotik kazıma (iyileştirme amaçlı kazıma) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SEO
https://denizliwebtasarimseo.name.tr/ https://halimagazasi.name.tr/ http://devrensatilik.name.tr/ https://androidios.name.tr/ https://santiyesefi.name.tr/ iqos sigara
puff bar elektronik sigara
takipci satin al